Sağlık

kayra

Merhaba 3 aylık ıran kedim var ic ve dış parazit aşısı yaptırdıktan sonra isal oldu 4 gün sonra ver götürdüm tedaviyle basladi 3 gün iğne yapıldı is ali hemen gecti fakat şimdide gunde 1 kere k usmasi var yarın yine götüreceğim ve te çok endiseliyim iştahı ve keyfi yerinde

4 CEVAP

aslisrkyy

Parazit iğnesi yapıldıktan sonra ishal olması çok muhtemel bir şey zaten veterinerin söylemiş olması lazımdı parazitlerini dokuyordur ishalle

kayra

Peki isal durunca kusma niye basladi

kayra

Peki isal durunca kusma niye basladi

kayra

Peki isal durunca kusma niye basladi