Kedi Otu Özü Hakkında

ziyanim

Kedım mutsuz, hırçın ve yine mutsuz. Bunun için ne yapmam gerekli? Bir arkadaşım suyuna kedi otu özü damlatmami tavsiye etti. Sizce yapsam ne olur? Alternatif var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

8 CEVAP

tuylu

bakın onu mutlu yapmak için marketten kedi mamaları alın

AllyNewt

Kedi otu özü derken kedi nanesi (catnip) den mi bahsediyorsunuz? O bitkinin kurutulmuşşunu toz halinde aktarlarda bulabilirsiniz. Kediler ona bayılır. Ödül mamaları da verebilirsiniz ama abartmayın, bir süre sonra ondan da bıkmasın. ^^

Catnip videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=J5Xrcp6k8VE (ingilizcedir ama nasıl etkilendiklerini anlarsınız)

simge

Aynn arkadasimizin dedigi gibi onu mutlu etmek icin kedi mamalar alin onunla ilgilenmek icin baya vakit bularak kedinizle oynatin kedinizi sevin belki oyle mutlu olacaktir veyada bunlarida yaptiysaniz ve yinede kediniz mutsuzsa bi veterinere goturmenizi tavsiye ederim... :-)

Zaraki2

herkesin bilgisi olsun kedi karın agrısında en yakın oto dadanır o sıralarda bahce varsa gezdirin uygun otu bulur

tuylu

eeeeeeeeeeeeeee

Tarcininsta

Kedi oyunları oynayabilirsiniz, sıcağı çok severler, benimkiler yoğurt yemeyi çok seviyor. Gourmet'in ıslak mamalarını çok seviyorlar. Başının okşanmasını çok seviyorlar. Kısır değilse malum dönemleri yaklaşmış olabilir.

AllyNewt

Kedi çimi ise hazım içindir. Yani iki ayrı ot var...

ziyanim

Kedılerı cılgına çevirip mutlu eden. Öz olan sıvı olan şeyi diyorum. Kedi çimi. Çim :)