British Shorthair Mı Daha Uyumlu Siyam Kedisi Mi?

nidal_nehir

Anket

British Shorthair kedisi
(15 oy)
Siyam kedisi
(8 oy)
Toplam (23 oy)

Hangi ırk daha uyumlu?

7 CEVAP

Neussos

Uyumlu ama neye göre, kime göre? Neye uyumlu olmalı? İnsanlarla yaşamaya mı? Çocuklarla yaşamaya mı? Ev ortamına mı? Yalnızlığa mı? Kedi alerjisi olan birine mi? Yoksa evinizde 15 kedi mi var? Hiç açıklayıcı değil.

Neussos

Uyumlu ama neye göre, kime göre? Neye uyumlu olmalı? İnsanlarla yaşamaya mı? Çocuklarla yaşamaya mı? Ev ortamına mı? Yalnızlığa mı? Kedi alerjisi olan birine mi? Yoksa evinizde 15 kedi mi var? Hiç açıklayıcı değil.

Blackone

Ben size savannah önerebilirim. Bana göre dünyanın en uysal kedileri. Bir bakın derim benimde var 8 yaşındaki bir savannah arkadaşım:)

dollfacepersian

Blackone
Savannah kedisinin Serval kedisi ile bir bağlantısı var mı acaba? İkisini sürekli karıştıracak kadar çok benzetiyorum da. Birde nereden sahiplendiniz acaba? Türkiye hiç görmedim de

dollfacepersian

Her kedinin kendi karakteri vardır. Aynı cinslerin arasında birbirinden farklı karakterleri olan kediler vardır yani.
Bu durumda şu ırk demek doğru olmaz.
Uyumlu derken tam olarak ne demek isteniz ve neden uyumlu olmalı?

doglove777

Siyam kedisi eve de uygun ama sokakta da yaşayabilir benim 13 yaşında siyam kedim var bakımıkolay ama çok tüy döküyor

Blackone

evet serval=savannah 2 fsrklı söylenişleri var o kadar. ben hep böyle bildim araştırdım ve bu sonuca vardım. ben türkiyeden almadım. maalesef satın aldım. çocukluğumdan beri bu kediyi o kadar çok istiyordum ki:) tabii kimse bu kediyi ücretsiz sahiplendirirmi? maalesef:(