Uykusuz Geceler :)

polo

kedim polo neredeyse 20gündür ne uyuyor ne beni uyutuyor butun kapılar açık olmasına ragmen maması olmasına ragmen acı acı miyavlıyor kapı kapalı oldugu zamanlardaki gibi dun resmen yorganı üstümden kaldırdı ben uyanana kadar yapıyor bunu ben ayaga kalkıyorum susuyor gidip bir kenara yatıyor hiç birşey yok gibi ne yapacagımı şaşırdım açıkcası

5 CEVAP

Neussos

Geceleri daha çok kızgınlığı yaşadıkları için daha fazla sahibinden sevgi ve ilgi bekliyor olabilir. Yorum tabi benimki. Çünkü benim oğlan da tüm gün öyle üzerime düşmez saat 12 olsun, aman aman. Dibimden ayrılmaz. Yattığım gibi gelir kucağıma sarılarak uyuruz. Eğer sarılmayayım, onu okşamayı bırakıp uykuya dalayım başlar cıngar çıkarmaya. Miyuvv miyuvv möövvv muıvvv garip garip sesler çıkararak dolanır tüm odalarda. Sonra gelir eğer gözlerimi açtıysam yine sarılır bana onu okşamamı bekler.

polo

11 aylık kızgınlık dönemi oldugu belli idrarı bile çok fena kokuyor ama miyavlaması dışında sakin atlatıyor tek sorun benim uyumamdan nefret etmesi ben kalkıp oturunca herşey süt liman gıkı çıkmıyor kısırlaştırma işlemini idrar yollarında yaşadıgı bir sorundan dolayı ertelemek zorunda kaldık mecburen veteriner şuan çok hassas durumda yapamayız dedi mecbur bekliyoruz

aytekin

Bizde aynı sorunları yaşadık. Kısırlaştırdık şimdi rahatız. Çokta uygun fiyata bi klnikte yaptırdık ameliyatını. Memnun kaldık.

kedicigim1054

kızgınlık dönemi gelmiş olabilir

yanik_kedi

Kızgınlık zamanı gelmiş olabilir mi