Kedimin Irkını Öğrenmek İstiyorum

esasyanci

sahiplendiğim kedinin ırkını bilmiyorum. tüm ırklara baktım benzetemedim bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

13 CEVAP

esasyanci

Gerçekten calico cinsine çok benziyor tüm özellikleri aynı . sonunda buldum :) hepinize teşekkür ederim :)

Mamyhilal

Calico ya benziyor

Shewky

Ne tatlı şey bu ^_^

Blackone

american wırehaır demek istiyorum ama uzun tüyleri var. kesinlikle bir american wırehaır melezi çok güzelmiş internetten bakabilirsiniz:)

kediaskim

Norveç bence

Sokö
Yani sokak kedisine benziyor

yanik_kedi

Calico bence en çok ona benziyor

Blackone

Calico ırkına baktım cinsi o imiş
Size sağlıklı mutlu uzun ömürler:)

serry

nereden sahiplendiniz? sokak kedisine benziyor.. sahiplendiğiniz yere de bir sorun.

FerdaNur

bence calico çünkü bu türün %99'u üç renk olup dişi oluyor.

CALİCO BÜYÜK İHTİMALLEEEE

Ve çok tatlı