Önemli Bişeymidir?

Maskotm

Kedim hapşuruyor burnu akıyor gözünde iştihap oluşmuştu soğuk çayla sildim o geçti ama hapşuruyor önemli bişey olabilirmi endişe etmelimiyim? Sokaktaki beslediğin hayvanlardada bu oluyordu ama zamanla geçiyordu. Sizce?

12 CEVAP

polo

vitamin varsa evde vitamin verin soguk yerlerden uzak tutun uyku süresinde rahatsız etmeyin sıcak tutun elbette geçecektir yaş mama ile biraz haşlanmış tavuk suyu verilebilir çok az olmak şartı ile yada kemik suyu yagsız

ilanekle

En iyisi bir veterinere götür eğer götüremiyorsan arayıp sor.

Badems

Evde toz varsa ondan hapsiriyor olabilir, nezle de olmus olabilir. Veterinere gitmeden bilemezsiniz tam olarak

polo

üşütmüş işte burun akması hapşurma iştahsızlık ve halsizlikte varsa ya vete götürüp kontrol ettirin yada arayın verdigi yönlendirme ile vitamin destegi ve biraz ilgi ile soguga çıkarmadan siz bişeyler yapın

Maskotm

Nezle zamanla geçer mi endişe etmelimiyim ?

Maskotm

İştahsızlık halsizlik yok gayet yaramaz

Maskotm

Tamam çok teşekkürler hepinize

Maskotm

Birde bir soru daha sormak istiyorum. Gözünde iltihap vardı iki sefer soğuk çayla sildim yine gözü kapanıyor evde ne yapabilirim başka ??

Duman14

Bem kedimede belirttiğiniz şeyler oldu hatta iltahaptan gözü kaymıştı damla kullandık veteriner iğne yaptı vitamin ve ilaç yazdı veterinere gidin

Duman14

Gözü damla kullanımıyla geçer veterinerinizin reçete yazması lazım

Maskotm

Anladım teşekkürler :)

Irmali

Ne olursa olsun bi veterinere götür bence