Kedimin Cinsini Bilmiyorum

Kedimi sokaktan bulduğum daha küçükken sahiplendim şuan 5-6 aylık ama hala cinsini bilmiyorum

13 CEVAP

Matmiamu

Herkes bilip bilmeden yprum yapmış uzman veterinerim ve kediniz smokin kedisi maşallah çok da güzel????????

erenvesans

nasıl yani her kedinin bir cinsi yokmu nasıl sokak kedisi oluyor

Derdedermanim

Güzel bir sokak kedisi her kedinin bir cinsi yok mix karışık melez ne derseniz artık bu kediler kedi ırkından :)
Yani seçici üretim ile üretilmemiş doğal kedi :)

Yani bildiğimiz soke:)

erenvesans

benim kedimin cinsini öğrene bilirmiyim

erenvesans

benim kedimin cinsini öğrene bilirmiyim

Sudetina

Sokak kedisi

Cathorn

ilk başta smokin sandım ama sokak kedisi

Hilakyol

Tekir kedi ama ne fark eder cinsi:)

Kerevit

Sokak kedisi cinsi mi varmış ahahah

Yagizsolakk

Cinsi sahip olabileceğiniz en güzel kedi.(uzun lafın kısası iyi bakılmalı vet. Hekime götürülmeli masraf deyip tedavi ve aşılarunı aksatmamanız önem arz eder. Sağlıkla bakınız. :)

Muzeyyennb

Burdan bakmakla cinsi anlasilmaz ki ama :) sokaktan sahiplendigimiz cinslere biz soke ve sokö diyoruz

PinarG1903

Smokin bir cins değildir kürk rengidir. Bu melez bir cins ama kürk rengi smokin.Benim kedimin de karnesinde melez ırk yazıyor