Köpeğimin Cinsi Nedir Acaba ??

KISA ZAMAN ÖNCE BİR KÖPEK SAHİPLENDİM CİNSİ PİNCHER MI ACABA ??

12 CEVAP

Master_Star

Pincherla alakası yok golden kırması gibi cinsinin önemi yok mutlu günler:)

Keşke bu koşullarda bakılmasa minicik çocuk! Sürekli bu şekilde koca bahçe zinciriyle bağlı mı?

dollfacepersian

achill_the_pekemix size katılıyorum. Diğer kopeklerde fotoğraflarından anladığım kadarıyla bahçede zincirle bağlılar

dollfacepersian

Anladım. Bağlı olmalarına sevindim. Fotoğraflarını merak ettim. Rica etsem buraya fotoğraflarını koyabilir misiniz? Veya instagram adınızı söyleyebilir misiniz?
Birde profilinizde 3 farkı köpek gördüm yanılmıyorsam. Hepsi sizin mi acaba?

Umarım öyledir. Cins olarak boyutunu bilmiyorum lakin papillon kırması (rus finosu olarak geçer her yerde lakin bu yanlıştır) gibi geldi. Golden da var biraz. Anlayacağınız oldukça ırkı barındıran bir köpek benim oğlum gibi :) Uzun ömrü olsun inşallah.

Merhaba o ilk geldiği gündü ve diğerleri yle pek iyi anlaşamıyorlardi yanlış anlamayın sadece bi kaç gunluktu ve şuan öyle değiller kendilerine ait alanları var ve cins konusuna gelince cinsi tabikide önemli değil ama sayfa da cinsini belirtcektim bu yüzden sordum isterseniz ınstagram sayfamıza göz atın bağlı deiller teşekkür ederim

Karamele gelince onu barınaktan almıştık ve o zamanlar bize daha alişmamîştı kaçmaya çalışıyordu bu yüzden 2 günlük bağlamıştık

Lütfen yanlış anlamayın

Evet aslında 2 taneydi benim ama sonradan dediğim gibi komsumuz köpeğini kalıcı olarak vermek zorunda kaldı bizde sahiplendik şimdi fotoğraf larını atıcam instagramdan da kopukbax adresinden ulaşabilirsiniz karamelin fotoğraf lari yok ama onunkileride paylaşmayı düşünüyorum teşekkür ederim

kediyildiz

Goldınla ufak cins bi kopegin kırması gibi

Teşekkürler siz merak etmeyin çok mutlular

Havanese_Siri

golden ve corgi kırması