Köpeğimi Bebekliğinden Beri Araba Tutuyor Ne Yapmalıyım

Roz

Rahat bir yolculuk geçirmesi için ilk günden beri yol boyunca ilgileniyoruz camdan dısarı hava durumuna göre basını cıkartıyoruz , arka koltukta da ön koltuktada aynı oluyor , öncesinde istifra ederdi hep üstüme ve ben çok üzülürdüm onun bu haline... alışması için her yolu denedik etkisi olmadı arabaya zorla binerdi suan kendisi biniyor ama araba durur durmaz atlıyor bazen indiğimizde istifra ediyor ... suan aç karnına bindiriyoruz sadece salyalanma oluyor ama tedirgin oldugu her halinden belli sosyalleşebilmesi mutlu olabilmesi için onu denize parka tatile ve deniz kenarlarına götürmek istiyorum özellikle yaz ayı geldiği için onu kimseye bırakmam ... buna çözüm bulabilen biri var mı varsa lütfen yardım edinnn

2 CEVAP

Merhaba bunun için kullanılan özel haplar var hekiminizden reçete etmesini söyleyin beşeri ilaçlardır eczaneden alabilirsiniz herhangi bir zararı yoktu.

Roz

Midesini koruyan türde bi ilaç mı yoksa uyuşturan mı