Diş Fırçalama

LaziBozo

Arkadaslar kedinizin dislerini fircaliyor musunuz? Fircalanmasi daha saglikliymis ama denemedim hicve fircalayabilecegimi zannetmiyorum. Fircaliyorsaniz bu konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz? Şimdiden tesekkur ederim.

1 CEVAP

gulsahbal

Ben fırçalamıyorum ama mesela köpeğimizinkini hiç fırçalamadığınız için 12 yaşında dişleri hastalıklı oldu ve şimdilerde dökülüyor. İhmal etmişiz yani, küçükken alıştırmalıydık.
Kedilerde de fırçalanıyor diye duymuştum ama benimkinin dişlerini fırçalarsam bana küser herhalde. Çok tripçiyiz de