Yeni Kuş

Ya bugun yeni bi kuş aldık dişi muhabet.Ama kücük sanırim yaşini oğrenemedim. Biraz korkak galiba.Herneyse ele alıştırmak için napmalıyım yada benden korkmaması için

5 CEVAP

Gofretsla

Keşke yazıyı okusaydiniz zaten papağan değil başlığın hem küçük papağan olduğunu hem de küçük papağanın muhabbet kuşu olduğunu anlardınız cidden komik yani yardım etmek isteyen birinin attığı Linkin başlığını bile okumadan"papağan değil muhabbet", dememiz çok ama çok saçma!

Bu siteye bakın

yanik_kedi

Yazıyı okuyun papağan değil muhabbet kuşundan bahsediyor

Aslında muhabbet kuşu papğanın alt sınıflarından biridir.

Papağan değil muhabet