Sürekli Kavga Ediyorlar

hayvankurtarma

merhaba 2 tane muhabbet kuşum var önceden hiç kavga etmiyorlardı şimdi çok fazla kavga ediyorlar biri dişi biri erkek aynı kafesteler erkek olan 5 aylık oldu dişi ise 1 yaşında dişi olan sürekli bağrıyor birbirlerine bir şey yaparlar diye korkuyorum ayrı kafeslere almayı denedim bu sefer 2 si birden bağırmaya başladı ne yapabilirim

4 CEVAP

hayvankurtarma

acill lütfen yardım edermisiniz

Luckyssss

Kafesleri tekrar ayirip birini bi yere birini bi yere kisa sureligine koy derim bende ise yaradi once brini sal diger kafese konar zaten sonra onu kafese koyup bir digerini sal oda ayni sekil yapcak boyle boyle birbirlerine ısınacaktir buyuk ihtimal ben cennet papaginimla muhabbet kusumu boyle alıstırdım papaganım kör oldugu icin kör gözünün icini oyuyodu p yuzden ayirmistim simdi biri ucarken oburu duramiyo oda onla ucuyo belki seninkilerde alisir o sekilde

polo

geçen sene benim kuşlarımda öyle çıglık çıglıga bagırdı ben kavga sandım ama dişim yumurtladı sanırım çiftleşme şekilleri o

hayvankurtarma

teşekkürler