Yavru Cocker İçin En Uygun Mama?

brtnerzncn

Merhaba arkadaşlar. Rüzgar daha 1 aydır benimle arkadaşım goody almıştı ben onu n&d ile karıstırıp vermek zorunda kaldım ama dışkısı kötü kokuyor tahıllı olduğu için. Tahılsız ve iyi bir mama önerirmisiniz n&d güzel mesela başka?

4 CEVAP

Kuru mama olarak Golosi kullanıyorum iyi bir İtalyan mamasıdır ve çokta uygun fiyatlı. Bizim çocuklar severek yiyor bir bakın derim

Bence iki mamayı karıştırmak iyi değil hepsinin kendisine göre bir besin dengesi var yada yok. Ben köpeğim yavruyken Bozita ile tanıştım ve halen onu kullanıyoruz bugüne kadar bir sıkıntımız olmadı sağlıklı bir gelişim süreci oldu her şey yolunda gidiyor.

Havanese_Siri

Ben kullanmadım yemeğini kendim hazırlıyorum ama naturea markası da uygun fiyatlı ve kaliteli

acana tahılsız ve içeriği güzel bir mama bi bakın derim