Köpeğime En İyi Mama Yani O Mamayı Çok Güvenle Kullanmak İstiyorum

Findikzeynep

Kısacası en iyi mam?

7 CEVAP

qwerty

acana, orijen en iyileridir. daha iyisi yok

Havanese_Siri

http://www.reviews.com/dog-food/
bazı mamalar değerlendirilmemiş benim gördüğüm en uygun fiyata en kaliteli mama naturea isimli bir markaydı

Findikzeynep

@qwerty orijenin fiyatı petshoplarda kaç tldir acaba bilginiz var mı?

Havanese_Siri

Orijen en pahalı mamalardan biridir hatta en pahalısıdır bizim petsopta satılmıyor bence internetten alın petshoptan alırsanız çok daha pahalıya mal olur

qwerty

en iyi mamayı sormuşsunuz en iyi mama acana orijen :) daha ekonomik isterseniz brit care öneririm

Findikzeynep

Çok teşekkür ederim

panpo

acana orijene ek olarak n&d