Kedim Diş Mi Çıkarıyor?

nadideuster

İyi günler kedimle oynarken hırkama kan geldiğini farkettim sonra bir baktım diş var yatağın üzerİnde. Kedim 5 aylık. Normal mi, dikkat etmem gereken bir şey var mı?

4 CEVAP

SedaSD

Aynı şekilde benimde başıma geldi. Kazağımla oynarken çıktı dişi. 5.5 aylıktı benim kedimde, bir sorun olmadı. Veteriner kontrolümüzde söylediğimde normal olduğunu süt dişlerini döktüğünü söyledi :)

nadideuster

Teşekkür ederim

kittycat

Benim iki kedimde oyuncaklarını ısıryorlardı bütün oyuncaklar kana bulanmıştı... Normal birşey endişelenmeyin. Bu dönemde biraz halsizlik biraz ateşi falan olabilir o da normaldir

evt dikat etmeiniz bir şey var hem yemk lerine düzenli vermleiisniz süt diişleri ödküyor orjinal dişleri çıkıyor