Bir Bakarmisiniz Arkadaşlar Köpek Eğitimi Hakkında

Luckyssss

Arkadaşlar köpeklerimi eğitime gondermek istiyorum ikisini birden acaba fiyat bilen var mi veya bilen biri var mı bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz ve dogru.bisey mi yanlis bisey mi yapmis olurum bu konuda

18 CEVAP

awindless

Odullendirerek bu ufak etigimleri kendiniz verebilirsiniz.Bu ufak etigimler 2 kopeginize 600-1000 TL arası bir fiyat biçilir ama bu egitimleri kendiniz vermenizi tavsiye ederim öbür türlü odullendirerek degil siddetle verirler bu egitimi

Havanese_Siri

eğer eğitime göndereceksiniz temel itaat eğitimini tümüyle alsın bence ama kendiniz öğretmeniz daha mantıklı

sudetas

Yaşadığım şehirde 2500 tl ama vermekle iyi yapmazsın bence çünkü orda başka köpeklerde olucak kimse senin gibi bakamaz köpeğine ama daha fazla araştıra bilirsin. Benim düşünceem dediğim gibi kimse seninle köpeğinin arasındaki ilişkiyi yakalayamaz

Havanese_Siri

2000 TL civarında

Luckyssss

Birde 2 yasindaki ķöpegi egitebilirler mi acaba

Havanese_Siri

her köpek eğitilebilir ama yavru olması daha iyi tabi ki

Havanese_Siri

bence eğitime o kadar para vermeye değmez kendiniz öğretebilirsiniz internetten de yardım alarak

Size tavsiyem temel eğitimini kendiniz verin ve gayette kolay eğitim vermek ... ödül mamasıyla herşey yapılabilir .. benim dogom var yemek yemiyordu bende bu kabı bitirirsen ödül vereceğim sana dedim ve hepsini bitirdi .. ve çok da kolay bi kaç şey öğrettim velhasıl bu konuda en önemlisi otoriter olmak..

Luckyssss

Kendim ilgilenmeye karar verdim tesekkur ederim cevaplariniz icin :)

En iyi seçimi yaptınız .. videolarla bilgi edinip uygulayabilirsiniz ben şahsen para tuzağı olarak görüyorum ...

Luckyssss

Peki tesekkur ederim biraz daha arastrma yapacagim ben bu konuda :) cunku nasil bakilacak napilacak nolcak bakimi filan merak ediyorum tuyler taraniyormu gozleri siliniyor mu gibisinden merak ediyorum

Luckyssss

Boyle şalşallı bi egitim degil zaten gosteri kopegi olarak degil normal sus bekle dur yürü gibi egitimlerden bahsediyorum ben

Luckyssss

Tesekkur ederim kendim ilgilenmeye karar verdim.şiddet deyince zaten bi kotu oldum bunu goze almak.istemem

BALGOZ

köpek eğitim okulu diye bir yere var tavsiye ederim

BALGOZ

internet adresi
www.kopekegitimokulu.com