Çiftleşmeden Gelince Sesi Kısıldı

burakcaglar

Kedim çiftleşmeden az önce geldi sesi kısık mı geliyor kalınlaştı mı tam da anlayamadım miyavlamiyor da neden olabilir soğuk algınlığı diyor veya farklı bir neden mi ne gibi önlemler almam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

7 CEVAP

Tövbeee

casperlimon

aynen

burakcaglar

Öncesinde kendisinin ve diğer kedinin aşıları tamdı

patili

veterinerinize gösterin ve bogazlarını kontrol ettirin. durumu bilmeden önlem almanız burdaki fikirlerle dogru olmaz. direkt bir veteriner bogaz iç dış kontrol eder. başarılıysa hemen teşhisini koyar. sonrasında sizin buraya "şu şu hastalıgı var veya soguk algınlıgı ek olarak ilaçlar harici ne gibi önlemler alayım" gibi sorular sormanız daha saglıklı olur kediciğiniz açısından.

tika_waylan

Diger kedi hasta olabilir asilari tam olsa bile hasta olabilir. Kedinizi veterinere goturup muayene ettirin.

burakcaglar

cevaplarınız için teşekkür ediyorum yarın ilk işim veterinere götürmek olacak

Gofretsla2

Ya ciftlestirmeyin! Kisirlastirib