Trendline Kedi Maması

Duman14

Trendline kedi maması hakkında bilgisi olan var mı sokak kedilerine verilebilecek bir mama mı

3 CEVAP

patili

içeriğini araştırdım sizin için. içinde et olmayan sadece tahıl ve vitaminler olan kalitesiz bir mama. ucuz oldugu için almak istiyorsunuz sanırım. ama dışarıda yiyeceği hiçbirşey olmayan kedilerse hiç yoktan iyidir. onun yerine şey yapsanız, 10 tane yumurtayı yaşlasanız, bir kilo patatesi ve birkaç havucu haşlayıp püre yapsanız içine bir kutu yaş mama döküp yemelerini sağlasanız cok faydalı ve ucuz bir yiyecek olmuş olur onlar için.

patili

bunun içine makarna veya priinç de karıştırabilirsiniz. daha ekonomik olur. yumurta sayısını da azaltabilirsiniz. en azındsn ne yediklerini görürsünüz.

Havanese_Siri

patilinin dediği gibi kendiniz hazırlasanız çok daha ucuz ve sağlıklı olur ben sirinin mamasını da kendim hazırlıyorum, kedilere uygun olarak sebze yumurta gibi şeyleri pişirin ezin sonra içine yaş mama veya light tonbalığı koyun uygun fiyata yüksek miktarda mama elde edersiniz, ucuz hazır mamalardan daha sağlıklı olduğu da kesin