Bahçe Bekçisi

Anket

Rottweiler
(2 oy)
Doberman
(1 oy)
Pitbull
(1 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (7 oy)

Bahçemiz için bir köpek arıyorum hem eğitilebilicek hemde koruyabilecek bir cins sizce hangi ırk olmalı

8 CEVAP

Luckyssss

Alman kurdu

Havanese_Siri

cane corso, doberman, staffordshire veya belgian malinois

Havanese_Siri

german shepherd, australian cattle, belgian shepherd, leonberger, weimaraner, dalmaçyalı ve rough collie (şiddetle öneririm)

tika_waylan

Alman Kurdu barinaklarda da kolau bulabilirsiniz melez bir buyuk irk kopek de olur. Ama golden melezi falan degil muhim olan egitim cok iyi bekcilik yapiyorlar

Gofretsla2

Lütfen almayın sahiplenin

Havanese_Siri

yanlış anlaşılmasın siddetle önerdiğim german shepherd değil rough collie

Gofretsla2

Her köpek sahibini korur bu bekçi köpeği meselesini kabul etmiyorum :(...

Aslında haklısınız sahiplenmek en iyisi ama arkadaşlarımın çoğunda var bu köpeklerden onların yavrularını almayı düşünüyorum ama alman kurdu benimde aklıma yattı osmangazi barınağında bulurum umarım