Kisirlastirilan Kediler Ve Ciftlesme İstegi

Kedim 2 ay once kisirlastirildi ama 2 gundur ciftlesnenistegi gibi aci aci miyavliyo susmuyo surtunuyo kuyrugunu kaldiriyo sevinxe poposunu acaba neden

6 CEVAP

patili

erkek mi?

Disi cok huysuzlandi mutsuz aci aci miyavliyo ama yemek felan yiyo miyav miyav agliyo gibi susmuyo yoksa disari cikmak mi istiyo camlarin onunda bilmiyorum

patili

sadece yumurtalıkları mı alındı yoksa rahim de alındı mı? birinden biri bırakılınca çiftleşme isteği bazen olabiliyor her kedide olmasa da.

Vetime sordum kesinlikle olamaz dedi bilmiyorum

patili

o zaman bir kan tablili yaptırıp agrısı sızısı veya herhangi bir hastalıgı var mı hemogramından öğrenebilirsniz. pahalı bir tahlil değil. ve mutlaka bir ultrason çektirin .zaten kısırlaştırma sonrası rutin ultrason 6 ayda bir yaptırılmalı

Tamam tesekkur edrrim