Arkadaşlar British Beyaz Türünden Var Bende Bir De 2 Tane Blue Point Scottish Var Bakımı Nasıl?

kedicik334

3 kedim var biri british 2 si scottish kristal kum kullanıyoruz mama olarak royal canin sizce bu cins kedilerin bakımı nasıl olmalı

3 CEVAP

patili

gün aşırı yarım veya çeyrek (haşlanmış) yumurta sarısını yedirin. Malt macunlarını eksik etmeyin. Ayrıca her gün bir tatlı kaşıgı EV yogurdu yedirin. Hazır yogurt olmasın. Gimpetin multivitamin macunundan gün aşırı öğlenleri 5er cm kadar verin hepsine. tüy dökülmeleri azalır ama ilkbahar mevsimleri nedeniyle dökülme artması normal. hergün tarayıp bantlayın.
Mama olarak rc iyi bir mama değil. britcare coco öneririm. ondan biraz dhaa pahalı olan acanayı alabiliyorsanız kesinlikle "acana grasslands" öneririm.

Duman14

Daha önce british baktım kristal kum kullanmayın normal kum kullanın royal canin baby iyi ama gençliklerinde acana orijen N&D spectrum veya hills öneririm

kedicik334

teşekkürler şey bir de tüy döküyorlar nasıl önleyebilirim