Millet

159deniz123

ben köpegimle 9 saatlık yola gitçem alanyaya ama köpegi ootobüse almazlar diye korkuyorum otobüse alıyolarmı köpekleri nasıl aldırabilirim yardım edin arkadaşlar bana cevap verin

8 CEVAP

DidemCan

Aşı karnesi varsa alabilirler belki? Büyükse bilemem ama küçükse taşıma kutusunda izin verebilirler sanki

159deniz123

yok daha ufak 1:30 aylık aşı karnesini diyinçe 2 günönçe parazit aşıları yapıldı karnesi çıkaçak daha salı günü o şekilde alırlarmı

Cotontzu_Siri

alırlar diye tahmin ediyorum bu biraz şansınıza bağlı

159deniz123

tşk bide arabada köpeg birşey olurmu hani şuanda aşıları devam ediyoya yani bn oraya gidinçe aşılarını devam etçm arabada istifa falan etmez degilmi

Cotontzu_Siri

yol çok uzun yaşı çok küçük sersemleyebilir veya araba tutabilir ama ciddi birşey olmaz

159deniz123

ama araba tutarsa birşey olmaz degilmi sadece başı döner

Cotontzu_Siri

evet hareketsizleşir en fazla yeni yediyse biraz kusabilir o da küçük bir itimal

159deniz123

peki tmm tşk herşey için