Unutmuş Mudur?

DidemCan

Şila yı alalı 18-19 gün oldu. Annesini ve kardeşlerini unutmuş mudur??

7 CEVAP

zozan

Sana sunu söyliyeyim kedimin yavrusunu sahiplendirdik. Abladan rica edip bize getirmesini söyledim. Yavrusuda 4 aylıktı 2 aylık olana kadar bizimleydi ve birbirlerini 2 ay sonra gördüklerinde tıslastılar annesi sadece koklayıp hiç oynamamıstı bile yavrusuyla.

Reyyanhan

Sanmiyorum .

Reyyanhan

Unutmamistir

cansument

canım sana şunu söyleyebilirim ben bu konuda yüzlerce araştırma yaptım uzmanlara sordum ve cevabını buldum :) bana kedim de ilk geldiğinde hep şunu söyledim : Allahım inşallah unutmuştur diye . ama sonra öğrendim ki kediler kediler 4 veya belirli bir ayını geçtikleri zaman annesini ve kardeşini arkadaşı olarak görüyor ve arkadaşı gibi davranmayı başlıyor . Bir de sana şunu söyleyeyim kediler kedi arkadaştan daha çok insan arkadaşa , muhtaç olurmuş . yani unutmuştur annesi . eğer ona istediği gibi anne şefkatini verebildiysen emin ol seni canından bir parça olarak kabul etmiştir... korkmana gerek yok:)

Cotontzu_Siri

kaç aylık

DidemCan

2 buçuk

yasement

Unutmustur