Kedim Dün 5.Kattan Düştü

senakose

Kedim dün 5.kattan düştü bugünde pazar olduğu için her yer kapalıydı.yurumeye çalıştığında arka ayakları çarpık şeklindeydi titriyordu.Yarin veterinere götürücez.Yarina kadar ne yapmaliyim ve veteriner ücreti ortalama ne kadar tutar

23 CEVAP

patili

hiçbir şey yapmaz o 153. bana açıklama olarak aynen iöyle demişlerdi; trafik kazası geçirmiş o an yaralı taze kanı akan bir canlıya biz yardım ediyoruz. (muhtemelen alıp uyutuyorlar yardım dedikleri de bu) hasta veya aç hayvanlar için aramayın yardımcı olamıyoruz demişlerdi. şerefsizler.

Benim kedim bi ay once düştü ilk iki gün 5 er tane iğne yaptılar iç kanama vs riski için bi gün için ücreti 55 tl idi arka ayagında kırık vardı ameliyat oldu ameliyatıda 750 tl idi ve şunu söylemek istiyorum bu bi can siz camdan düşseydiniz ve topallasaydınız 2 gün boyunca doktora gitmeden evde durabilirmiydiniz o kedi ölmüşte olabılır suan durumu nasıl cok merak edıyorum ve yazık yanı vicdanınıza yazık veteriner açık degildi diyerek kendinizi kandırmayın suan size açık 30 tane veteriner bulurum

patili

7 24 açık veterinerler var. animallia hayvan hastanesi gibi. götürün hemen. idrar kesesinde tırtılma var mı bacaklarda kırık çıkık var mı görmeleri lazım.

kedilikizzz

Nasıl pazar günü yok açık veteriner ya. İstanbul burası. Hiçbir yer yoksa veterinerlik fakültesi acili diye bir şey var. Ki birsürü açık yer var istanbulda. Hangi semt acaba ? Çok riskli veterinere götürmemek inş bir şey yoktur da sidik torbası yırtılıp yırtılmaması çok önemli. Yırtılırsa ve 24 saat içinde müdehale edilmezse kedi ertesi gün hayatını kaybediyor. İnş sizinkinin bir şeyi yoktur. Böyle yüksekten düşmelerde kediyi vete götürmede geç kalmak aşırı derecede riskli bir durum. Ölüm kalım meselesi kısaca.

Mesela hospetia veteriner klinigi bildigim kadarıyla gelip evdende alıyolar

yasement

Acil telefonlarından arayın kliniği açarlar. Aslında düşer düşmez götürmeliydiniz, yarını beklemeden bugün götürün bence.

ygzkptn

153 numarası hayvanları kurtarıyor.Yani hayvan ambulansı

senakose

153 sadece sokak hayvanlarına yardım ediyor.

Cotontzu_Siri

hangi şehirdesiniz

Cotontzu_Siri

teyzemin komşusu araba çarpan bir köpek görmüştü, ona söylemiştim. pişman oldum şu anda

Puppy730

153 sokak hayvanına da yardım etmiyor. Geçmiş olsun inşAllah hemen iyileşir.

nildogcat

Hemen veterinere götürün iç kanama riski var.

kedilikizzz

*müdahale

kedilikizzz

Hemde dün düşmüş bugünde pazar demişsiniz. Valla 2 gün beklemek ne kdr cesurca.

kedilikizzz

Maddi durumdan dolayı götüremediyseniz ona bir şey diyemeyeceğim bu arada :(