Kedim Yavru Geleli 1 Ay Oldu Yavru Saha 3-4 Aylık Okulumun Önünden Buldum Annesi Yoktu Benle Oynuyod

Cerennnnnn

Başlık sarı beyaz renginde. Acayip enerjik ayağıma atlıyı dişleri kaşınıyor beni ısırıyor tırmalıyor durmjyor bahçede besliyorum her yeri biliyor her sabah indiğmde pisi pisi yaptığımda koşarak gelirdi ayağıma dolanırdı oyurduğumda üstüme çıkardı yemek vereceğimi biliyor neyse akşam yemeği için sucuk götürdüm baya yedi diğer gün incecik yemek yememiş sabah çağırıyorum yanıma gelmiyo bulduğumda hep yarıyı gözü açık kucağıma aşıyorum acı acı miyavlito inmek istiyor bırakıyorum orta yere yürüsün koşsun diye oraya yatıyo bir iki Adım atıyo benle alakası yok yemekle hiç yok ağzını açıp vermeye çalışıyorum yemiyo su süt yok et yk. Veterinere götürdük hiçbirşeyi yok sıcaktan diyyo eve aldık bir kereliğne klimayı açtık ev buz gibi üstünü de örttük 12 den akşam üstü altı ya kadar yattı sıfır yemek sogıt su tuvalete gitmiyo dışarı çıkıyorum yatıyo ıslatıyorum yatıyo kucağıma alıyorum acı acı miyavlıuo sonra uyuyo oyun hiç YÖK annesini mi özlüyo bilmiyorum eskiden koşardı tepeme zıplardı şimdi Bırakıyorjm ilk yatıyo sonra miyavlıuo yürümek istemiyo Ramazan ayı ne bilirim hayvanlar oruç tutar diye gece gittim aynı zor yürüyo bezmiş taktik verin yatın öğlen gidiyorum nasıl bırakıcam aç aç Konya da 1 ay kalıcam mahalledikiler bakıcak yemek vercek ama yemiyo eve gelince alcaz tabi sağ kalırsa onu acayip çok seviyorum her yemediği saniye ben bitiyorum ne yapmalıyım lütfen yardım edin lütfen

3 CEVAP

PERIveLIDYA

Başka bir vet e götürün

PERIveLIDYA

Hiçbir şeyi yok sıcaktan ne demek ya demek ki bir problemi var da yemek yemiyor su içmiyor. Güvenilir bir vet bulup ona götürün derim. Ama hayvancık şu Zaman kadar aç mı kaldı? Yemek yemiyorsa siz de ona şırıngayla (iğne kısmı olmadan) suyla sütü karıştırıp içirmeyi deneyin. Mutlaka bir şeyler yesin. Yaş mama yedirmeyi deneyin (genellikle yaş mamaları daha çok seviyorlar diye dedim). Gerekirse ağzına zorla verin. Aç kalmasın.

PERIveLIDYA

Aşılarını yaptırdınız mı?