Havalar Sıcak

Luckyssss

Köpüşü ılık bi duşa soktum dili 1 metre dışarda zor nefes alınca dayanamadım soktum ılık duşa kendine geldi bu kıvama gelmeden önce köpeğime ne vermeliyim ? Ödül buzları versem olur mu hasta olur mu acaba kafamda deli sorular :(

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Tıraş etmeyin! Tüylerini biraz kısaltabilirsiniz. Suyunu serin tutun. Parke vb yerlerde yatmasına izin verin. Balkona veya bahçeye akşamları sıkça çıkarın. En önemlisi eviniz serin olmalı.

Luckyssss

Köpeğimin tüyleri zaten kısa hepsine izin veriyorum ama nereye gidersem gideyim civcik gibi peşimde ezgicim siri bu arada çok sevimli yaa umarım ilerde yavrularından birini bana verirsin :)

Luckyssss

Çünkü o zamana kadar evlenmiş olacagım :)

Cotontzu_Siri

Nadiren buz vermenin faydası olacağını düşünüyorum. Bu arada teşekkür ederim, lucky de çok tatlı

Cotontzu_Siri

Evet :)

Luckyssss

Tesekkür ederim Aşlahım neler icat ediyorlar ya :)

Luckyssss

?????

ayseeny

tıraş ettirin, serin gölge yerlerde olmasına özen gösterin aklıma gelen bunlar

Luckyssss

Teşekkür ederim yavruları olunca ilerde sana kesinlikle vericem onu :) siriyle çok iyi arkadaş olurlar :)