3 Aylık Köpeğime Yoğurt Suyu Verebilir Miyim

merhabalar. Köpeğim 3 aylık sokak köpeği. daha önce yemek yemem sorunu vardı süt zaten yasaktı. yaş, kuru mama yemiyor. tavuk gögsü haşlayıp veriyorum. kusma iştahsızlık ve halsizlik sorunumuz vardı. veteriner ishal, kusma engelleyici ve iç parazit ve vitamin iiğnesi vurdu. bu sabah gögüs haşlamasıyla birlikte yoğurt suyu verebilir miyim

4 CEVAP

Luckyssss

Cok olmamak şartıyla verebilirsin :)

yasement

Evet faydalidir ev yogurduysa cok iyi olur

Lunasibirya

Yasemet ve luckssss katılıyorum verebilirsin faydalı olabilir ama aşırıya kaçmicak şekilde :)

sudenazzzzz

evet ver ama çok verme sağlına zarar vere bilir