Köpek Irkı

bolt

Anket

rotweiller
(1 oy)
doberman
(2 oy)
golden
(7 oy)
labrador
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Ben perşembe günü barınağa gidip yeni bir köpek sahiplenicem ama cinsine karar veremedim (barınakta cins köpekler dolu)

11 CEVAP

dollfacepersian

Barınaktaki köpeklerin bu özellikleri taşıyıp taşımadığını anlamanız zor olabilir çünkü çoğunlukla üzgün,yılgın ve aşırı heyecanlı davranışlar sergiliyorlar. Yani kendi karakteri gibi davranmayabiliyorlar. Buraya veya diğer sahiplendirme sitelerine bakmayı düşünür müsünüz?

KedimVar

Golden veya labrador öneririm. Çok iyi aile köpekleridirler ve kolayca eğitebilirsiniz.

Cotontzu_Siri

Koruma yapmasını istiyor musunuz? Çok fazla tüy ve koku problem mi? Ne kadar egzersiz yaptırabilirsiniz?

dollfacepersian

Golden retriever ve Labrador retriever uyumlu ırk olarak bilinen ırklardır. Rottweiler ve Doberman ise baskın ırklardır.
Daha önce köpek tecrübeniz oldu mu? Olduysa ırkı neydi ve ne kadar süre baktınız?

bolt

Daha önce 5 tane köpek baktım

bolt

Birisi alman kurdu
Rotweiller
Golden ve sokak köpeğiydi

bolt

Koruma yapması önemli değil ama oyuncu ve sadece aile üyelerine alışkın olmasını istiyorum

Cotontzu_Siri

Golden

bolt

Teşekkür ederim

Cotontzu_Siri

sadece aile üyelerine alışkın olmasını istiyorsanız labrador

bolt

Bu siteye ve başka bir sürü siteye baktım ama sakarya veya yakın illerde bir türlü köpek bulamadım