Kedım Sürekli Gaz Cıkarıyor

TarcinBey

KEDIM SÜREKLİ GAZ ÇIKARIYOR OYSAKİ MAMA VE SUDAN BAŞKA BIR ŞEY VERMİYORUM ARADA BIZ YEMEK YERKEN MASAYA2 SALDIRIYOR BI IKI LOKMA EKMEK ICI VERİYORUM ONDAN OLABILIR MI? YENİ BI OLAY GAZ ÇIKARMASI BU KADAR. ETMEKTEN KAYNAKLIYSA NASİL BIRAKTIRABILIRIM

6 CEVAP

Benim1kedimvar

Ekmekten olabilir kedim ekmek yediğinde yapıyordu

esravtn

ekmekten olduğunu sanmıyorum benim kedimde ekmek içi arada yiyor gaz gibi bir problemi hiç olmadı

Minnak53

Merhaba kedinizin sürekli gaz çıkarması hiç normal değil yine günlerden bir gün bebeğimi vetine götürdüm hastalanmıştı yine ben birşey yutmuş olabilir mi demiştim hayır yutsa sürekli gaz çıkarır ve karnında şişlim olur demişti kedinize ekmek vermeyin ve toka küçük cisimler varsa kaldırın çünkü oynarken yutuyorlar yarın vete götürmenizde fayda var geçmiş olsun:(

Benim1kedimvar

Hangi mama

TarcinBey

@Benim1kedimvar friskies ama mamadan kaynakli değil 2 gündür bunu yiyor 3_4 gündür aşırı gaz çıkarıyor

TarcinBey

Teşekkür ederim