Merhaba , Bu Köpeği Rastgele Sahiplendim , Çok Vahşi Sakinleştirilmesi Zor Oldu , Sizce Cinsi Ne ?

iso_pasa

Köpeğin kulaklarını kesmişler , sanırım sürekli bağlı kalmis , aşılarını yaptırıp kimliğini cikarttiriyorum , sizce cinsi ne bu köpeğin ? Ve bakimi için tavsiyeleriniz var mi ?

9 CEVAP

Minnak53

Köpeğin kulaklarınımı kesmişler yazık ya allahın soysuzları !! Karne ve aşılarını yaptırırken vetiniz söyler size cinsini, onu sahiplenmekle çok güzel yapmışsınız ve iki iyi dost olursunuz uzun mutlu sağlıklı yaşamı olsun inşallah sevgiler ..

iso_pasa

Dost olduk sayılır , kucağıma atlıyor artik koca bebek :) güzel bi dünya her canlının hakki

Lucky35

Allah belalarını versin kulaklarını kesmişler çocuğun, o kadar güzel bir şey yapmışsınız ki,uzun ömürlü olsun mutlıluğunuz

Mineladyy

Ah kıyamam ya

Mineladyy

Ah kıyamam ya

iso_pasa

Kıyılmaz tabi

Cotontzu_Siri

Kangal :(

Cotontzu_Siri

Veterinere pek o konuda güvenmeyin. Benimki köpeğimin karnesine terrier yazdı.

Minnak53

Ben çok köpücüklerden anlamıyorum ama halam da kangal diyor ;)