Kedim Suratımı Yalıyor

sarpyilmaz

Arkadaşlar kedim geceleri ben uyurken bazen uzun süre suratımı yalıyor ve sonra yanımda uyuyor bazen hissetmiyorum ama bazen çok uzun süre yalıyor ben de bişey yapmıyorum nedendir bu

3 CEVAP

mia1598

bu kötü bir şey değil buna sevinmelisiniz ve alişmalısınız :D yüzünüzü yalaması bir çeşit sevgi ve güven göstergesidir .Mutlu olan tüm kediler sahiplerinin yüzünü kolunu falan yalarlar :)

mia1598

uykusu olduğu zaman daha sık yaparlar

Minnak53

Ayyy ne güzelllll keşke benim oğlanda yapsa sizi çooookk seviyorrrrrr