Kedimin Alt Dudağı Şişti 2

Minnak53

Arkadaşlar tekrar herkese merhaba,
Minnak beyin 2 güvendiğim veti var birisi kendi evimin orda başka bir semtte diğeri burada annemlerin semtinde neyse .. annemler de olduğumdan sabah aslında yakın diye avcılar vet fakültesine gidecektim ama gece yarısına kadar nette yorumları görünce bir çekindim gitmeye..burada bebeliğinden beri bakan dr götürdüm dudaklarına ağzının içine bayağı bir baktı ağızda problem yok dedi ağız kenarında var dedi sonra bu iki gündür filan var dedim ayak arka patilerine baktı birşey batmışmı diye sonra ben arada bir bu ayaklar düzenli şişiyor yara olup kenarları dökülüyor dedim ama topallaması olmuyor giderek teşhisi koyuyor gibiydi sırtındaki yarada bakar bakmaz yanlış enjekte yarası dedi ve boyun altlarında ufak sivilcemsi yaralar farkettik orada bunu ben farketmemiştim .. 1 ay içinde yapılan iğnelerin hepsini gösterdim tarihine göre ne zaman ne yapıldı inceledi (avcılar vet fakültesinden mezunmuş bide bunuda sordum arada :) ve iç dış parazit aşılarını hep orda yaptırırım ama ani hastalıklarda evin ordakine giderim ama watsaptan da yazarım burayada böyle böyle oldu diye sorunun bana minnağın bağışıklık sisteminin çok zayıf olduğunu söyledi bunun için tahlile bile gerek yok dedi ağızda çıkan yaralar patilerdeki şişme yaralar boyun altlarındaki küçük kabuklanmalar direk gösteriyor zaten dedi fotosunu eklediğim ilacı verdi 120 tl bu iyi gelecek dedi zaten bu kediler genelde bağışıklığı çok düşük olur dedi vitamin gimcat ama kullanıyodum dedim onuda kullan ama bunu 10 gün boyunca kullan dedi ve reçete verdi şurup bunuda eczaneden alabileceğimi söyledi minnağa eve gelince bu jelden verdim mırrr dedi homurdandı gitti patisine sürdüm mecbur yaladı sonra uyudu kalktığında sanki kıpır kıpırdı.. birde sırtını tıraş etti tüylerin yarasını iyileştirmediğini söyledi orayı aldıktan sonra pansuman yapıp bıraktı boyunluğa gerek yok dedi bunalıma girmesin bide bundan dedi:( ayaklar ve dudak için orada bir karışım hazırladı verdi devamı var...

4 CEVAP

Sirinkedisever

Geçti mi?

Benim1kedimvar

Umarım kediniz iyileşir bunlardan pek anlamam inşallah böyle bi sorunu kimse yaşamaz. Yavrunuza gördükçe çok üzülüyorum.

Benim1kedimvar

'bu kediler genelde bağışıklığı çok düşük olur dedi ' hangi kedilerin bağışıklığı düşük olurmuş?

Minnak53

Sirinkedisever, benimbirkedimvar

Selam arkadaşlar sırtındaki yarası geçti ancak ağzı geçmedi henüz inşallah oda geçicek teşekkürler,

Benimbirkedimvar: iran persian ve exotic shorthair bağışıklıkları düşük olur demişti..