Sizce İyi Mi?

Ponciiiii

Kedimin yavruları için bu manayı aldım sizce iyi mi?

17 CEVAP

Feronia

Bonacibo'ya devam etmekten mantıklı bir seçim yok gibi görünüyor.

Feronia

Hangi markalar var

eltarcin

Evet söylediklerinizin arasından en iyisi bonacibo.

eltarcin

@guineapigela
Zaten biz de önerdik başka mamaları ama önceki cevaplara bakarsanız anlarsınız neden bahsettiğimi...

Elifinkedileri

Öğrenciyken bende bu mamalarla besledim ancak durum ona musait oluyor çünkü sizi anlayabiliyorum. Icerik yeterli mi elbette değil ama siz zenginlestirin beslenmesini ek gidalar verin şok markette Probiyotik mayasi satiliyor 1 tl civari bisey mayalayin yogurt olarak verin ama surekli degil bu sefer zarar verirsiniz. Tavuk cigerli mama yapin sebze ekleyerek yumurta sarisi verin balik yaptiniz zaman ona da ayirin yumurta kabuklarini kurutun toz haline gelene kadar ezip mamasinin uzerine dökün bu sekilde idare edin inşallah daha sonrasinda da durumunuz duzelince kaliteli mamalara gecersiniz surekli kullanmazsaniz daha iyi olur :)

eltarcin

Bonacibo'yu daha çok sokak kedilerine öneririm. (Sokak kedilerine niye ayrıcalık var diyecek olanlara ise cevabım; Onlar çok fazla. Bende isterdim Orijen'le Acana'yla besleyeyim ama olmuyor işte..) Neden evdekilere önermem çünkü içeriği yetersiz. Kedilerim sevdi diyenler çoğunlukta ama önemli olan sevmesi değil sağlığı. O mamadan daha iyi ve önerebileceğim markalar:
-Insinct
-Orijen
-Acana
-Applaws
-N&D (Balkabağı ve kinoa serisi)
-Go!
-Naturea
-Wildfield
-Now Fresh

Ponciiiii

Cevap için teşekkürler. Ben öğrenciyim çoğu kişi Kedim sevdi yazdığı için bunu aldım. (Diğer cevapları bekliyorum)

eltarcin

Dediğim gibi kediler seviyor ama sağlıkları açısından çok iyi değil. Daha iyilerini almakta fayda var. Daha düşük bütçeli olarak Profine ve Sanabelle. Dahada düşük olarak Pro Choice önerebilirim. (Pro Choice'u bunları alamıyorsanız alın)

Ponciiiii

Cevap için Teşekkürler

Ponciiiii

Ama Arhavi de yaşıyorum burada veteriner ve petshop pek bulunmuyor okulun yanında veteriner var oradan aldım küçük bir yerde yaşadığım için bu markalardan hiçbiri yok ne yazıkki internetten sipariş edebilirim ama ailem pek istemiyor :(

Ponciiiii

Bonacibo, royal canın, white cat, bonisan bunlar kuru mama

Ponciiiii

Herhalde yapacak birşey yok

Ponciiiii

Cevaplar için teşekkürler

berkdoan

Ben 3 aydır kullanıyorum bonacibo mamayı çok memnunum her açıdan. Haftanın çoğu günü vitamin de veriyorum bence kilosu 90lira olan mamayla büyük bir fark kalmıyor böylece.Naparsanız yapın tedarikçilere para kazandırmayın bu sektörde.

Ponciiiii

İyi olabilir daha denemedim ama zaten bunu almaya mecburum