Evdeki Hayvanlarınıza İnsanların Tepkisi .

kedilerim2018

arkadaşlar benim evdeki hayvanlarıma kimilerinden çok ağır tepkiler alıyorum .benden resmen tiksinen bile oldu.çok az insan benim gibi düşünüyor.sizin çevrenizden hangi tepkiler geliyor.

19 CEVAP

septikbaykus

Ev benimse başkasını ne ilgilendiriyor. yani kusura bakmayında ona giren ne ?

kedilerim2018

haha :) evet bugün yataktan düşmüşsünüz :) şaka bir yana .benide sinir ediyolar

KediliBaba

Akraba ise farklı moluyor tabi anne baba kardeşler onlara asla hayvanınızın zaaflarını göstermeyin kuru köpükle ovalayıp havluyla kurulayın tuvaletini yapmıyacağından eminseniz onlara oynamalarını tatlılıklarını gösterin sevdirmeye çalışın videosunu izlettirim kucağınızda uyurken gösterin annecim beni bu çok rahatlatıyor lütfen beni üzme diyerek ki bunu hanımlar iyi becerir bam teline basın çocukluktan beri hevesim ne olur ölmeden bir köpek beslesem falan filan tamamen duygularını sömürün ağlayın sızlayın sert geliyorsa kusura bakma ufacık bir köpek benimle aranı bozuyorsa sen beni sevmiyorsun diyim ağplar hüngür hüngür yahu :D

KediliBaba

vpati :)) delisin sen ya...

Breda

Bi gün bi yorumda basiyolar eti demişti mama yorumlarinda hala gülüyorum hatırladıkça.. Esprili bir arkadaş.. Neşesi bol olsun..

KediliBaba

İnsanlara mesafe koyuyorum samimi olmuyorum fazla gelen giden olmuyor ozaman fazla bende memnun oluyorum laf edeni direk terslerim sanane ben böyle tercih ediyıorum istemiyorsan sana hayvan al dşiyenmi oldu derim heralde :) bugün tersimden kalktım :))

KediliBaba

Ne oldu bıdık iyimi keyfi nasıl ?

KediliBaba

Ama şey tipler var ıy evde kedimi var falan diyen olsa kapıdan yokol der kapıyı suratına çarparım son halinide delikten izlerim :D

kedilerim2018

bidık iyi.evede dolaşırken sanki çisini tutmaya çalışıyor çünki eve yapınca direk ceza olarak odaya kapatıyorum .sabah serbest bıraktım biraz holede bir gazete attım .zaten evde hiç halı yok :) n.o gazeteye gip çişini yapmiş .neara yaptı göremedim .görseydim ödüllendirirdim.genel anlamda iyi gidiyoruz .

KediliBaba

Kadınlar duygularının esiridir duygulara hitap edin.Erkeklere ise köpek bakımı ruh sağlığına iyi geliyor yürüyüş ve başka sebeplerle yaşan konforunu arttırıyor diyebilirsiniz.Ama kokuyor derlerse ben şartlarına riayet ederek bakıyorum zaten şuan çok küçük bebek istesede çişini tutamıyor biraz ufak almışım diyerek son sözü yapın fazla caz yaparsa ben bakıyorum sişze ne oluyo diyip kapak yapın :D

KediliBaba

iyi iyi maşallah bizdede halın yok şuan ben yanıma alıp yatıyorum hiç yatağa çiş yamıyoır sabaha kadar sonra sabah kalkınca ilk iş pedine gidip çiş yapmak oluyor akşam yürümesindede kk problemi halloluyor oh yavaş yavaş rahatlıyoruz bir şey kaldı sabah bizimkiler kahvaltı yaparken çok havlıyormuş ben evdeyken havlarsa sus diye kızıp popoya vuruyorum hafif açıtarak istemiyorum ama mecburum eğiştmezsem besliyemem kireciyım çünkü heryerde sorun olur o gariban susuyor yatıp bekliyor ama ben yokken farklı ser yapmak arada faydalı birde dışarda ne bulsa azında çekirdek kabukları ne oılursa olsun kızıyorum ağzından çıkarıyorum bugün büyük bir köpeği olana sorum bizimki büyüdü değişmedi ne istiyorsun işte seçici değil böyle köpekler ne versen yer dedi bana şaşırdım hiç böyle düşünmedim onun köpeği karpuz kabuğu marul bulsa yiyormuş bu arada dün parkta çok hindiba ot yedi oynarken bugün kustu pedine götürdüm yetiştim.

KediliBaba

mamamız kaliteli nd ve petucerean kullanıyıorum ama işte arsız biraz köpekler kediler gibi değiller.

kedilerim2018

benim anneme ne ağlama ne zırlama kar etmez ozaman zayıf görünürüm.annemi tanıyorum .reste rest çekiyorum .kedileri göndermezsen evine girmicem dedi tmm dedim .hatta üzerine bir ked ve bir köpek daha ekledim .zaten benimle konuşmuyor mecbur kalmayınca .

kedilerim2018

köpeğiniz için çok sevindim .allahtan ben kiracı değilim .evsahibi derdim yok.havlamıyor zaten arada yapıyor birakıyor.alt ve üst kattan şimdiye kadar hiç şikayet gelmedi.

KediliBaba

Anneniz hiç kedi beslemedi görmedi galiba görse dayanamaz ben ailemle yaşarken eve bişr kedi bahaneyle getirdim annem hayatta istemiyordu baktı çok sevimli oyunları falan yumuşadı reste rest bir inatlaşmayı getirirse buda olmaz.Bence siz normal davranın o mecbur kalır zaten fazla direnemez ama sert yaparsanız inatçıysa iş uzar.Yine karar sizin siz tanıyorsunuz sonuçta sizin aileniz siz daha iyi bilirsiniz.Eviniz ayrı ne oluyort ki anlamıyorum eve ngirmeyince anneniz dünyanın sonu gelicek diyemi düşünüyor acaba sizi neden tercihe zorluyor bilmiyorum ama zor durum.Hayvanlar rehabilite eder asabiyete iyi gelir moral verir hayatı neşelendirir bir çözebilseler yok illa pis pis pis yahu insanda yıkanmasa kokuyor herşey insan içinde geçerli tuvalet eğitimi almıyan çocuk kolaymı değil bunlarda çocuk bebek ne olur anlayış gösterseler ama işte tatmayan bilmez.