Şuana Kadar Hangi Mamaları Kullandınız?

muffincookie

Sitede herkws ayrı ayrı şeyler diyor.Çoğu kişi mamayı denemeden gömüyor.Mesela biri ProPlan kötü içeriğe sahip diyor.Kullanan kişi mama kedime çok iyi geldi diyor.Peki kimse mamanın performansına göre öneri yapıyor mu?Belki birkaçımız.Ben kullandığım mama ve yorumlarımı bırakıyorum.(sokak kedileri için yorum yapacağım evde kedisi olan hem ev kem sokak hayvanları için olan yorumları yazarsa iyi olr)

Aro-Kediler ilk başta yediler.Bir süre sonra mamayı 2 gün aç kalmalarına rağmen yememeyi tercih ettiler.

Bonnie Kitten-Bahçemizdeki bir yavru kediye kusmaya sebep oldu.Daha önceki mamalarda böyle bir durum görmedim.Fakat başka sebenide olabilir.Kediler tadını beğeniyor.

Croque Kitten-Kediler yedi fakat başka mamalrın yanında daha az iştahla yediler.

Croque Gurme-Tadını çok sevdiler.Yeme aşısından iyiydi.Performans olarak ayretten bir şey olmadı ama zararını da görmedik.Galat kitten ver. tercih ederim.

Reflex Tavuklu-Kediler yedi.Beğendiğim mamalar arasında.Sadece içerik yenilenince kötüleşti.Bonkalit falan eklendi.Ondan öncesinde croquedan reflex geçtim enerji vs geldi hayvanlara.

Reflex Kitten-Bunu da kediler beğendi.Favorilerimde.Yetişkindem kitten a geçtim değilim olmadı ama daha iştahlı yediler.

Friskies Kitten-En beğendikleri mamalarda biri.Performams olarak değiştirmedi.İlk kullandığım mamalrdan.2 yıl önce kullandığım için tam hatırlamıyorum.Ama sağlık sorunları yoktu.İçerik ye 1.nin tahıl olması kötü.Sizin yorumunuz ne?

BonaCibo Kitten-Şuanlık en favori mamam.Şuan kullanıyorum.Kedler tadını seviyor.Reflex'ten geçtim ve tüyleri güzelleşti.Tadını en sebdkleri mamalarda.

Purina One Kitten-Tadını en sevdiklerinden.Perdormansı iyi ama fiyatı bize pahalı geldi.Bütçem olsa tercih ederdim

212 CEVAP

muffincookie

Birde 1 aydır kullandığım BonaCibo var aklımda ama işte

muffincookie

@sarmambirkedi reflex de içerik var ama oranlar yok dediğiniz gibi.Sanırım BonaCibo kitten'a devam edeceğiz

sarmanbirkedi

Dediğim gibi pek bir bilgim yok her kadife aynı sonucu vermeyebilir.Deneyip görün bence en iyisi. Rica ederim bu arada

sarmanbirkedi

BalliBadem
Teşekkürler mutlaka deneyeceğim

muffincookie

@LadyAndCat friskies mamanın içeriğini çekip yükleyebildiniz mi linlke?Olmadıysa yeni soru açın isterseniz.Dediğim gibi paylaş diyip bağlantı oluştur diyin

BalliBadem

Kullanıcı yorumları olumlu stt 06/21 kargo ücretsiz

https://www.************.com/kedi/kedi-mamasi/friskies-etli-tavuklu-ve-sebzeli-yetiskin-10-kg_spp_69864?id=525731788&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=406561199681&utm_term=85036462445&ga_prodid=525731788&ga_merchantid=124313721&sc_gcsp=gg&gclid=Cj0KCQiA4NTxBRDxARIsAHyp6gDmAfh93WA2cUHx4YhW_eiB_cOrvW57eFlxyk-hCXgKtKXZxBW8nJ0aAk8gEALw_wcB

LadyAndCat

Sarmanbirkedi;
Örneğin Micho içinde olanlar:
İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%37), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler.

KİLO YAPICI ŞEYLER:
PİRİNÇ; MISIR; HAMSİ UNU
KARİDES UNU
TÜM BUNLARIN ORANI ÇOK FAZLA BUNLAR HEM KİLO YAPAR HEM DE KEDİNİZ DOYMAK BİLMEZ.

AYRICA YİNE DE PAKETİN ÜZERİNDEKİ MİKTARI ARTTIRMAMANIZI ÖNERİRİM ÇÜNKÜ KİLOLU BİR KEDİ DAHA ŞİRİN VE SAĞLIKLI GÖRÜNSE DE GERÇEK ÖYLE DEĞİL.
60-70 gram yeterlidir !
YİNE DE SİZ BİLİRSİNİZ.

muffincookie

%20 et süper mükemmel yani.@LadyAndCat fotorafı yükleyebildiniz mi?
@BalliBadem hangi site acaba??

BalliBadem

@TATA4242 bana mı önerdiniz ona göre yazıcam

muffincookie

Siz

muffincookie

Size katılıyorum olacak hepsi çıkmamış.Bide site isimleri sansürleniyor 1 harfi farklı yazarsanız çıkabilir.

BalliBadem

G i. ttidiyor

sarmanbirkedi

LadyAndCat
Bilgiler için teşekkürler
BalliBadem
Ben bonacibo öneririm friskies yerine .Her kedide aynı etkiyi göstermez biliyorum ama benim kedime cok cok iyi gelmişti.
Ama yine de siz bilirsiniz

TATA4242

Evet siz önerdiklerim arasındasınız:)açıkcası friskies yerine golosi daha mantıklı,içerik olarakda kendi sitesinde oran hakkında bilgi vermiyor.

TATA4242

O yüzden golosi bütçe meselesi baz alınırsa daha mantıklı ve sağlıklk.