Mamasına Whiskas Renkli Mama Karıştırma

sanslibuyuyor

kedime nd nin yavru kedi mamasından veriyorum ilk başlarda yiyordu ama bu aralar pek iştahla yemiyor gibi geldi ben de markette whiskasın yavru kedi mamasını gördüm içinde renkli tanecikleri de var ondan aldım nd mamasına karıştırdım ve şu an daha iştahla yiyor whiskasın bir sürü kötü yorumu var aslında verip vermemekte çok kararsızım ama kedim de sevdi mamasının içine bir miktar karıştırsam sorun olur mu whiskasın arkasında da mamanın içine karıştırın yazıyor
düşünceleriniz neler

142 CEVAP

tyguler

2020nin sorusu niye buraya geldi ??

AdaCoco

Bence karıştırmayın çünkü Whiskas'ın içerisinde baharat ve bolca tuz var. Bu böbreklerini mahvediyor.

AdaCoco

Bence karıştırmayın çünkü Whiskas'ın içerisinde baharat ve bolca tuz var. Bu böbreklerini mahvediyor.

AdaCoco

Pardon 2020'nin sorusuymuş yeni zannettim🙄

melek3355

birşey olmaz hepsinin vitaminini alır

Elifkoc

sokak kedilerini aç kalmasından iyidir ama ND ile karıştırırken sadece yesin diye biraz verirsen birşey olacağını sanmıyorum

defneb

Whiskas mama kedime hic vermedim ilerde de vermem, icerigi cok kotu bir mama zaten renkli olmasinin sebebi de icinde renklendirici olmasi. Bence whiskasi kesip baska bir mamaya gecin, ben advance kitten kullaniyorum icerigi guzel bence oneririm