Kedim Cok Agliyor Çisini Yapamiyor İllac Onere Bilirmisiniz Veterinere Goturecek Durumum Yok

Ertan2005

Kedim cok agliyor çisini yapamiyor illac onere bilirmisiniz
Veterinere goturecek durumum yok
İzmir buca da oturuyorum

17 CEVAP

Gelyahron

Önce mesanesini bulun, balon gibi şişmiştir şimdi zaten, arka bacaklarının hizasında karın boşluğunda elinizi gezdirin zaten bulursunuz. Oraya hafif baskı yaparak ve pamuk ile anüs bolgesine masaj yaparak çıkartabilirsiniz.

mervevehubble

biz de sokaktan bulduğumuz yavruya zeytinyağlı pamukla totosuna masaj yaparak yaptırıyorduk bence işe yaramalı. yaramazsa veterinere gitmelisiniz

Ozge00

Yapar bu kedi o kadar kucuk degil. Kuma alistirmadiniz mi? Zeytinyagi icirme ve yogurt ise yarar ama kac gundur yapmiyor?

Linsenpai

Islak pamukla poposunu ovalamanız lazım bu yaşta kendi başına yapamıyorlar

Ozge00

O zman zeytinyagi ile poposuna masaj yapin nazikce. Baska cozum bilmiyorum. Veterinee prebiyotik veriyor. Onun yerine yogurt kullanabilirsiniz. Masaj ise yaramazaa veterinere gitmeniz lazim maalesef yoksa olur.

Gelyahron

Bazı durumlarda dışkısı gelen kedi idrarını yapamıyor. Dışkı durumunu da bahsetmemissiniz yaptı mı yapmadımı?

Ertan2005

Arkadaslar kedimi goturdum idrar kanali dar oldugu icin yapamadigini soyledi dogustan oldugunu soyledi antibiyotik verdi

Ozge00

Baska bir sey vermedi mi? E bu hayvan hayatı boyunca bu şekilde zorlanacak demek ki. Keske en azindan prebiyotik verseydi.

Gelyahron

Elle yaptırmayı denediniz mi?

Ertan2005

Nasil tarif edebilirmisiniz

Ertan2005

İki kardes ler kuma alistirdim kumda bekliyor yapamiyor zeytin yagi icirdim olmuyor cis yeri cok sismis

Ozge00

Kakasini yapmiyor ama cisini de mu hic yapmiyor?

Ozge00

Umarim yapar. Benimki kakada zorlaniyordu o yuzden sordum. Eger yaparsa simdi, duzenli olarak yogurt verin kabizliga iyi geliyor gercekten.

Anonymus552223

Duzelecek miymis antibiyotikle?

Ertan2005

Cok aci cekiyor yarin baska bir veterinere goturcem