Golden İçin Uygun Egzersiz

ayca

Bu aralar biraz kilo alan ve havalarında etkisiyle biraz tembeleşen oğlumu yeniden hareketlendirmek istiyorum ancak at-getir tarzı oyunlardan artık sıkılıyor.Yeni oyunlar veya egzersizlere ihtiyaç duyuyorum

6 CEVAP

Nhnnn

at-getirden sıkıldıysa tutamayacağı bir şey deneyin mesela arkadaşınızla frizbi atın birbirinize peşinden koştursun dursun :)

Robin

köpeği birden zorlamanızı tavsiye etmem önce kısa yürüyüşler başlayıp sonra tempoyu arttırmalısınız yoksa sıkılmaya devam eder.

kemall

bizim ki firizbi peşinde koşturmaya bayılıyor

Köpeğinizi agility, frisbee ye yönlendirebilirsiniz. Bu sayede oyun anlamında egzersiz yapmış olursunuz.

Köpek arkadaşlar edinerek hem enerjisini atmasını hem sosyalleşmesini sağlayabilirsiniz.

CanerOduncu

Eğer suyu seviyorsa yüzdürün. Ve hergun minimum iki kez yarım saatten fazla tempolu yürüyüşe çıkarın