Yeni Evimizde Kedimi Ne Yapacağım? :(

Benim1kedimvar

Babamin is yeri daha once hic gitmedigimiz uzak bir yere tasiniyor . babamin oraya gitme ihtimali yüksek. Lojman yapmislar inanin nasil bisey oldugunu bilmiyorum yani kedimi orada kabul etmeme haklari var mi ?

Babamin isi icin daha once hic lojman da oturmadık. O yuzden bilmiyorum cok stres oldum

4 CEVAP

Goupe

Biz önceden lojmanda oturuyorduk normal evden farkı yok 3 bina vardı etrafı tellerle çevrili falan normal bir yer. Kediniz sıkıntı çıkarmaz

Minnak53

Kedi bu birşey olmaz köpek olsa belki problem olabilir oda insanlar birbirini tanıyıncaya kadar ..

Minnak53

Lojmanın nasıl birşey olduğunu soruyorsan bildiğin bir alan içinde site içinde daireleri herkesin kapısının bacasının ayrı olduğu normal daireler oluyor

sezind

Ben de sanmıyorum kedinin problem olacağını. Köpek olsa belki dicem ama kediden bi şey olmaz.