Hukuki Süreç

Minnak53

Arkadaşlar dün akşam ki pisliği hepimiz tanıdık ayrıca şuan kanallara ne kadar watsap hattından şikayette bulunursak o kadar yayın haber hakkı olacak nolur yazalım...ihbar hattından şikayette bulunalım ...

Atv : 0 (505) 165 88 88
Fox: 0 (542) 370 45 45
Show: 0 (536) 266 90 00

8 CEVAP

Minnak53

#sudeandascezaistiyoruz
#sudeandassikayet

Minnak53

evet ne yazıkki hain serbest kalmış .. yasal süreç devam ediyormuş ama,
şikayetler ne kadar fazla olursa tekrar gözaltına alınacak..

http://www.sabah.com.tr/gundem/2017/08/23/kediye-iskence-yapti-sonra-da-paylasti-sude-andasa-buyuk-tepki

https://www.cnnturk.com/turkiye/hayvanlara-eziyete-buyuk-tepki

mustafaparlak

Serbest bırakıldı çünkü maalesef ülkemizde hayvanların hiçbir kıymeti yok ve bunun gibi suçlara verilen ceza 300 TL civarlarından şaka gibi bir para cezası. Dilerim ki bu dünyada kimse ,her ne yaşattıysa, yaşattığının 1000 katını yaşamadan ölmez...

Lunasibirya

ceza alması için 5.000 imzaya ihtiyacımız var lütfen imzalayın ben imzaladım hala devam ediyor bu cinayet unutmayın ve imzalayın onlar bizim çocuklarımız insan çocuğunun ölmesini istermi hiç

Minnak53

Birde gerçek mi bilmiyorum ama birisi sakaryada herkes o kızın hayvanlara katliam yaptığını biliyor şikayet edildiği halde kimse ilgilenmedi gibilerinden inst paylaşımda bulunmuş birde gören var mı videosu var ben hayvanları çok seviyorum gibi bir metin okuyor ama ses tonundan anlaşılıyor ne tür bir pislik olduğu ayrıca gazetelerden birinde ifade de kuzenim kız kardeşimle yürüyorduk o kedi ^^leşini^^ gördüm ve hafifçe tuttum yazılmış okuyan var mı ciddi anlamda ruhu kanı mayası bozuk leş kendisi o kanların hesabını dilerim bu dünyada olmasa zaten diğer tarafta vericektir 7 kat cehennem çukurlarında yansın inşallah... orada bende hesap sorucam sizde içinizde tutun dikilin karşısına ...allaha havale ediyorum... ama lütfen ceza alsın bu kız almalı serbest kalamaz ...

nilsukocak

Serbest bırakıldığını duydum. Söylenenler gerçek mi bilen biri yazabilir mi lütfen. Nasıl ya nasıl serbest bırakılır adaletini s. ülke gibi diycem artık bişey olsun ya bişey olsun artık ceza alsın hiç durmadan hayvan öldürüyor imza topluyorduk ondan da mı bir sonuç çıkmaz benim bu konularda bilgim yok anlatın lütfen

Minnak53

Bütün o pislik için açılan charge.org da imzaladım...bütün kanallara ark grubudan herkese şikayet ettirdim şirkette haberi maille duyurdum ulaşabildiğim herkesi yaptım o mahluk cezasını bulmalı yok öyle ifade verip serbest kalmak şaka gibi.. o kadar moralim bozuk ki anlatamam arkadaşlar böyle varya bana verseler onu kendi ellerimle neyse .. nasıl olsa kaldıracaklar ... umarım adalet yerini bulur

SelinTuksal

imzaladım, paylaştım paylaştırdım. bu arada en çok destekçi gereken kampanya için 43.000 destekçi gerekiyor. Hadi, hagayret arkadaşlar, BUNU YAPABİLİRİZ!