Es Tutma

Gayebyl

Erkek bi muhabbet kusum vardi.yanina bi disi aldim 3-4 gun sonra erkek disinin kafasini kasimaya basladi yavrulukta koydum. fakat diside bu tarz hareketler yok. Daha durgun acaba disi ciftlesmeye hazirmi degil.disinin kac aylik oldugunuda bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim

5 CEVAP

akitalove

Acaba herhangi biri size alısıkmi evcilmi evcil oldugunda o is biraz fazla uzuyo

Cotontzu_Siri

Benim erkek bir muhabbet kuşum vardı. Yanına sonradan dişi bir arkadaş aldım. Bizde çiftleşmediler. Annem bir süre sonra komşuya verdi. Onlarda çiftleştiler.

Cotontzu_Siri

Ortam etkileyebiliyor yani

Gayebyl

Erkek olan muhabbet kusu 3 senedir bizimle bizede cok alisik.en azindan kavga etmiyolar biraz daha beklicem galiba

KedimVar

Bizimkiler de ciftlesmedi. Erkek cok istekliydi ama disi istemiyor dovuyordu erkegi. Teyzemin evine goturdum cok sakindir orasi ama yine de ciftlesmediler. Biraz zaman verin.