Kilo Almıyor..

Whitedog

Merhaba, oğlum Gümüş 2.5 yaşında. Normalde herșeyimiz iyiydi. Yazın fazlaca kilo aldı fakat sonbahar gelince gözle görülür bir şekilde zayıfladı. Şu an normalin oldukça altında (kemikleri rahatça hissediliyor) . Geçen sonbahar da böyle olmuştu. Kışa cılız girip kışın kilo alıyor. Ama şu anki durumu çok kötü. Yani neşesi, enerjisi yerinde ama kilo hiç yok. Kilo alması için ekstradan mama vb. alacaktım ancak şu aralar maddi durumumuz kötü gidiyor. Bu yüzden ev yemeği (Gümüşe özel mamalar :haşlanmış tavuk vs.) vermeye başladık. Bazen böyle şeyler yediği için alışık. Yani neredeyse her gün ev yemeği yiyor. Bu yüzden zayıfladığını sanmıyorum. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?
Yani evden ne yedirirsem kilo aldırabilirim? Teşekkür ederim.

4 CEVAP

akitalove

Ekmek ve tavuk suyu verebilirsiniz yani yal yapabilirsiniz icine sebze dograyabilirsiniz

akitalove

Bide 2 ögün veriyorsaniz 3 ögüne cikartin

akitalove

Yada tek ögün veriyosaniz 2 ögün verin ara oğün olarakda mevye veya ödül mamasi verebilirsiniz

Whitedog

akitalove teşekkür ederim