600 Tl Kan Testi Normal Mi????

dilex

Arkadaslar bir suredir kedim de hapsurma ve hafifte olsa gozde akinti var.veterinerim kan testi yapalim dedi sadece ust solunum yolu teshisi icin yapilabilicek kan testi yok mu ? Bir kac tane kan testi soyledi ve total de 600 tl tutuyor dedi.hic bilgim yok.bu rakam normal mi ? Bilgisi olan arkadaslar paylasirsa memnun olurm.tesekkurler

20 CEVAP

Heiter

Hapşırma ve hafig göz akıntısı için 600 tl mi? Valla normalde fiyatlar nedir bilmiyorum ama soymadıkları kalmış bir tek. (Kusuruma bakmayın ama söylemeden edemedim.)

Mischka

Ill zamanlar bizden de bir veteriner kan testi için 185 tl istemisti. Üstelik bunu 'çok pahalı değil ya 185 lira' tarzında dile getirmiști kendisi. Aynı sokakta bir bașka veterinere sorduğumda bu kan testini 30 tl ye yaptıklarını söylemiști. Araștırmanızı öneririm, çevrede fiyat analizi yapmanız iyi olur.

GirlWolf10

Biz yaptırdık ama 100 tl di, 600 tl Çok fazla

Sutunannesi

Bende kan testi yaptırdım ve 100 civarı bir şey ödedik yani 600₺ ciddi anlamda fazla bence internette fiyat bilgisine bakın derim öyle bir fiyatla karşılaşmayacaksınız muhtemelen

ecetuqce

Bence vet değiştirin bende ilk sahiplendigim zaman hapşırma göz akıntısı vardı gidip gidip kan testi yaptırdım iç parazit tekrarı 85 tl ödedim 7 gün antibiyotik tedavisi ve göz damlası kullandım veterinerligi para kazanmak için yapan değil gerçekten hayvan sever bir vet bulun araştırın

ayseeny

ama 600 tl olamaz yani kısırlaştırma gibi bir işlem 400-500 tl max. koca ameliyattan daha maaliyetli ne olabilir??

Reyyanhan

Hemogram testi 60 ile 100 tl arasında değişiyor . Hemogram testinde gariplik varsa eğer diğer değerlere viral hastalıklar a bakılıyor . O yüzden de bu fiyatı vermiş olabilir .

ilknrdaisy

600 tl mi? Biz kan tahliline 25 30 tl ödüyoruz 600 tl nedir... acaba içinde fiv fib gibi hastalıkların mi tahlili var?

dilex

@ilknrdaisy evet onlarda var ama yine de normal gelmedi bana.baska veterinerle dewam edicem boyle giderse.

ilknrdaisy

Ben o tahlillerin pahalı olduğunu biliyorum belki onunla ilgilidir ama evet pahalı biraz

Princess_Lady

Başka veterinerlerle fiyat karşılaştırması yapın.

deniz_berkan

detaylı kan testi fiyatı 100 tl .

Friolero

Ben dün kan testi yaptırdım 60 tl

ayseeny

ben kedimi ksıırlaştıracağım zaman bir kan testi istemişlerdi ne olur ne olmaz die 250 tl idi, bir de önceden hasta oldu çok, enfeksiyonu vs ölçmek için kan testi yapmışlardı ama tüm komple tedaviyi ödemiştik serum vs dahil onun içinde ayrıca fiyatı ne kadardı bilmiyorum

deniz_berkan

valla kısırlastırmaya bizde kan tahlili + operasyon diye gittik kedimde virüs cıkınca özel operasyona aldılar 770 tl ye cıktı üzerine yapılan testlerle birlikte bağışıklık ilaçları toplam 1260 tl ile çıktık . ama kan tahlilinde cok geniş arastırmalar yapılabiliyor corona testi kan tahili vs derken fırladı fiyatlar