Kedim Hasta

eda123

Kedimin gözleri kızardı ve hafiften kapanık gibi ayrıca bugün ishal olduğunu gördüm hem de feci bi ishal :((( kedi nezlesi olduğunu düşünüyorum sanırım öyle yani ne yapmaliyim :(

4 CEVAP

dogaaonaat

çünkü daha ne oldugunu bilmiyorsun gereksiz davranış kediyi daha da kötü yapabilir

smkb

http://biricikkedim.blogspot.com.tr/2007/07/kedilerde-ishal.html burdab bakabilirsiniz . ama bir veterinere danışşsanız daha iyi

dogaaonaat

bence hemen bir veterinere götür

asya-nese

Benim kızımda ishal oldu aynı gün veterinere goturdum 5 gün iğne oldu çok şükür düzeldi. Bence ihmal etmeyin.