Kedim Çok Miyavliyor Neden

DAMI

Genel olarak miyavlamasini bisey soylemek istiyor die biliyorum mama su vb gibi uzun zamandir gozlemliyorum anlamadigim bir miyavlama hatta maw di her saniyesinde daha yukselen bir sesle kedim 10 aylik erkek kizginlik doneminde disilerin miyavlamasini baska biyerde okumusdum ben uyurken basucuma geliyor ve susmayan bir miyavlamayla hergecenin yarisinda beni uyandiriyor sizce sebebi nedir bu durumu yasayan varmi aranizda

16 CEVAP

zeynepgurgen

Dişi/erkek fark etmiyor. Bu dönemde böyleler. :)

DAMI

Gelin adaylarina bakmanin zamani gelmis o zaman :) icimi rahatlattiniz tsk ederim saglik sorunu olmasinda

zeynepgurgen

Erken tabii ki. En azından 2 ay daha beklenmeli. Hem kedi erkekmiş. Çiftleştiğinde miyavlaması, bağırması bitmeyecek ki.

eltarcin

Kızgınlık olabileceğini düşünüyorum. Çünkü benim de başıma geldi. Geceleri tam uykuya dalmışken baş ucumda bir "Maavvv" sesiyle irkiliyordum. 2 kedi varken koro halinde oluyordu :D Büyük ihtimalle kızgınlıktır.

Marlo

Aynen bende aynısını yasıyorum ve uyku düzenim kalmadı sürekli bi miyav miyaw ve sabahın köründe gelip yatagıma uyandırıyor sallamayınca patisiyle yüzüme vuruyor

zeynepgurgen

Gelin adayı bakma zamanı gelmiş demişsiniz ama yavrunuz henüz aylık.

Marlo

Erkenmi???

Marlo

Benimki 6 aylık battaniyeyle sex yapıyor

Marlo

Benimki 6 aylık battaniyeyle sex yapıyor

Marlo

Hayır değil mamasını gayet iyi yiyiyor oynuyor önceden rahatsızdı ondan sanıyordum ama şimdi gayet iyi sadece çiftleşmek istiyor

Marlo

Ben kısırlastırıcam biraz daha bekliyorum

Marlo

Duman kaç aylık??

Marlo

Pardon yazmışsınız 10 aylıkmış benimki 6 aylık aynı sorunu yasıyorum

zeynepgurgen

*10 aylık

DAMI

Yani 1 yasindan once ciflestirme yapmamam gerektigini soylediler kisirlastirma yapmak istiyorum bende ama onun icinde 1 yasi gectikden sonra dediler can alici miyavliyor yaklasik 2 aydir bu durumda ben ne yapabilirim ki baska gelin adayi bakmam daha mantikli :) 15 nisan da 1 yasinda olucak 1 kere ciflestirip sonra uygun oldugunda kisirlastiririm