************ Sitesi

Nurbaran

Merhaba arkadaşlar *********** sitesinden 75 tl'lik hediye çeki kazandım ve oğlum için harcamak istiyorum. Maması kumu herşeyi var sizce ona uygun sitede ne bulabilirim?

20 CEVAP

Yeni bir tirmalama tahtasi veya yeni oyuncaklar da olabilir

KedimVar

Ben malt almanızı tavsiye ederim. GimCat malt macun kullanıyorum ben ve memnunum. Malt dışında kum, mama vb. klasik ihtiyaçlarınız varsa alabilirsiniz. Ödül maması veya eksik olan bir eşyası (tarak, tırmalama tahtası, tırnak makası vb.) alabilirsiniz. :))

Reyaura

Tarihi geçmiş falan degil uydurma bence en fazla tarihi yakin olur. Tirmala tahtasi falan yoksa alabilirsin oyuncakli. Dış fircasi fismacunu tirnak makasi oyuncak . vitamin olarakta GimCat malt macun

Malt olarak gimcat veya beaphar
Vitamin arada verilebilir gimcat multivitamin
Malt kullanirsaniz kedi cimine gerek yok malt tuy yumagini diskilatir cim kusturur

Malt,vitamin,kedi cimi,odul mamasi,yas mama:)

Nurbaran

Şimdiye kadar malt vitamin ve kedi çimi kullanmadım ve açıkçası kötü bişey almaya da korkuyorum ne almam gerekir kedi çimi mi malt mı? Vitamin gerekli midir gerekliyse hangi markayı kullanmalıyım ?

Gimcatin maltini odul mamasi seklinde kullanmadigimdan bir sey diyemeyecegim malt soft extra kullanmanizi tavsiye ederim

Ama odul mamasi seklinde kullananlarda var tabi ki

Nurbaran

Teşekkür ederim :)

Siyah_beyaz

***********dan mama malt hic nir.sey almayin cogu mamalarin aciklama kisminda tarihinin gecmis oldugunu görüyorum

eltarcin

************'dan malt almanızı tavsiye ederim. (Sanırım daha kullanmaya başlamamışsınız.) Ama bir an önce başlayın. İleride sorunlara yol açabilir. Malt markası olarak GimCat öneririm. Onun dışında oyuncaklarla bir oynayıp atıyorlar. Tüy toplayıcı, diş fırçası, yaş mama, ödül maması tarzında şeyler alabilirsiniz. Ben ************'dan baya ürün aldım. (Buna mamalar da dahil olmak üzere) Hiç bir aldığım ürünün son kullanma tarihi geçmemişti. Hepsinde en az 1 yıl vardı geçmesine. Tabii yakın tarih olabilir. Ama tarihi geçerse de geri alıyorlar.

zeynepgurgen

Olan bizim cevaplara oldu yine :D :D

Nurbaran

Gimcat Nutripockets Biftekli Malt Kedi Ödülü
Bu ürün nasıl peki? Bunu da kullansam olur mu?

edy

malt kullandığımız için vitamini gerekli bulmuyorum ben fazla vitaminde örneğin d vitamini toksik etki yaratabilir o yüzden sadece maltı tavsiye ederim hatta ben yaş mama verdiğim zamanlar malt vermiyorum yaş mamada vitamin katkıları oluyo

Nurbaran

Malt alacağım için vitamine gerek yok o zaman? Doğru muyum?