Hangi Tür Pasta - Anket

Feronia

Anket

Etli/Balıklı
(24 oy)
Meyveli
(4 oy)
Sebzeli
(0 oy)
Peynirli
(3 oy)
Tohum ve yemişli
(0 oy)
Toplam (31 oy)

Hayvanınıza doğum gününde nasıl bir pasta yapmayı tercih ederdiniz?

7 CEVAP

zeynepgurgen

Sebzeli ve deniz ürünleri ağırlıklı, özellikle karidesli bir şey olurdu sanırım Şişkoşum sevdiği için. :)

akitalove

Benimde öyle ama muz yaban mersini sonra kirmizi et flaan olsa tarifte ben kendim icinde bile alirdim :D

dollfacepersian

Pufy et olarak balık ve tavuk etini çok seviyor ama tavuk alerjisi var. Kırmızı et sevmediği için etli olarak sadece balıklı, sebzeli olarak bezelye ve havuç,meyveli olarak muz,kavun ve kuru kayısı içeren bir pasta olabilir. Sadece tahıllı yemez kesinlikle:)

akitalove

Meyveli etli :D

xeyalvip

cipsli :D

aleyn

balık dışında sevdiği -yiyebileceği- tek şey peynir oldugu için peynirli isterdim sanırım..

Feronia

GimDog yaş mama geldi aklıma. sjsjsjsj