Lütfen Tavsiye

Phentos441

Tainimiz balikesire çıkarsa bahçeli bir eve yerlesecegiz bahceyede alman çoban köpeği almayı dusunuyoruz sizce uygun mu ilk köpek olacak o yüzden heyecanliyim bitaz

9 CEVAP

Phentos441

:D :D xd

kemall

Bahçe için uygundur ama sizin başka ne gibi kriterleriniz var? korumacı sahiplenici bir köpektir

Phentos441

Kriter derken şartları bahsediyorsaniz en az günde 3 saat gezdirebirim

aybike

Beslediginiz kopekten ne bekliyorsunuz demek istemis uye..mesela alman cobanlar korumaci tam bir bekcidur.golden ve terrierler tam bir oyuncudur.bunun gibi yani.

Phentos441

Bekçilik oyunculuk ve çocuklarla arası iyi olmalı azcikta onu gezdirirken beni cool göstersin buda işin şakası :D

aybike

Tmm al iste alman kurdu.

aybike

Cok cool durursun ;))

FParadox

Alman kurdu ve rot alabilirsin rot da gayet cool durur :)

fenerrsena43

Pitbulla çok cool durursun iyi yetiştirdinmi kimseye zararı olmaz- eğitirsin mesala komşumuzun var bende gezdiriyorum çok oyuncu yetiştirmeye bağlı