Kedimi Nasıl Yıkamalıyım Ve Yemeklerini Nasıl Vermeliyim Kedim Korkuyor Dolabımın İçine Giriyor

Melike42

Kedim odamdaki dolabımın içerisine giriyor ve orada yaşıyor kedi kumuyla sorunumuz yok ama yemeği konusunda pek bilgim yok bana bakımını özetlerseniz sevinirim günlük ne yapmalıyım?? Acil cevap lütfen...

6 CEVAP

Benim kedim de dolapta uyurdu çok seviyorlar öyle kuytu köşeleri veterinere götürüp aşılarını yaptırmak lazım özellikle 3 ayda bir iç dış parazit çok önemli mamasini suyunu hep önüne koyucaksin zaten hep uzun tüyluyse haftada bir tararsin taraklari oluyo erkekse ve yavruysa 8 ci aydan sonra koku birakiyolar aman dikkat kisirlasmasi lazım öyle pek zor bi bakımı yok

Melike42

Zaten benim babam veteriner aşı sıkıntı değil

Maviiruhluu

Kuru mama al mama kabina koy her gun yeteri kadar koy suyunuda koy benim ki de dolaba girip uyuyor haslanmis tavuk balik ver yogurt ver ayran ver. Yıkama zaten kendilerini temizliyorlar

Maviiruhluu

Tuylerinin az dokulmesi icin de tara

Badems

Babanız veterinerse zaten en iyi çözümler ondadır

Melike42

Herkese teşekkürler