Kedim Beni Isırıyor

esasyanci

merhabalar kedim sürekli beni ısırıyor ellerimi kollarımı burnumu . patileriyle yüzümü severken bazen tırnaklarını da çıkarıyor. nedeni ne olebilir?

5 CEVAP

Shewky

Sende onu ısır, işe yarıyor. :)

aycacetin2472

Shewky bazen bnde oyle yapiyom. Birakiyo. Yalamaya basliyo. Ama sadece dislerimi deydiriym cani yanmasin diye

Queeninannesi

Isırdığı zaman oyun oynamayı bırakın ve sert bi şekilde yanından uzaklaşın uzun süre ilgilenmeyin sonra anlaıycaktır

burtex

bende Mayıs ve Eylülde aynı sorunu yaşadım özelikle mayıs daha ufaksa bunu bi şekilde engellemen gerekiyo yoksa artık huy oluyo bunun nedeni senle oynuyo olması genelde o şekilde oyun oynuyorlar mesela bazen kolunu yakalayıp arka patilerleriyle tekmeleyip ısırır sebebi senle oyundur elin dışına olta yada başka bir oyuncağa çekmelisin dikkatini

Shewky

Valla ben hafif ısırıyorum, totoyu dönüp geri vites yapıyor :))